Portal Interesanta

19 Listopada 2021

Drodzy mieszkańcy. Informujemy, że uruchomiliśmy Geodezyjny Sklep Internetowy.

E-Usługa posiada 5 poziom dojrzałości - co oznacza, że większość elektronicznych materiałów możemy otrzymać w ekspresowym tempie. Sklep działa 24h na dobę. Bez kolejek.

W portalu można zamówić zarówno dokumenty drukowane jak również elektroniczne.

Plik są generowane w formatach GML oraz KCD. Pliki KCD można przekonwertować na pliki DXF darmowym oprogramowaniem, więcej na ten temat w artykule.

Portal Interesanta jest dedykowany wszystkim interesantom, zarówno Osobom Fizycznym jak i Przedsiębiorcom.
Geodeci mogą zalogować się za pomocą loginu i hasła z portalu geodety. Aby założyć konto na firmę należy złożyć wniosek o założenie konta (dostępny w zakładce wnioski znajdującej się w Katalogu E-USŁUG). Pozostałe osoby mogą zalogować się za pomocą Profilu Zaufanego.

Uruchomienie Portalu Interesanta możliwe jest dzięki realizacji projektu: „Zwiększenie zdolności instytucjonalnej i skuteczności administracji publicznej poprzez rozbudowę i modernizację referencyjnych baz danych powiatowych rejestrów publicznych” - projekt dofinansowywany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla Działania 2.1. Wsparcie rozwoju cyfrowych usług publicznych, Oś priorytetowa II. Cyfrowe śląskie.

logo projektu i unii

Więcej na temat sklepu możemy przeczytać klikając tutaj.

Dostępny jest także FILM INSTRUKTAŻOWY dla osób zainteresowanych skorzystaniem z portalu.

do góry