• ul. św. Kingi 1
    43-155 Bieruń
    +48 32 226 91 00
  • Godziny pracy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00
    Wtorek - Czwartek: 7:30 - 15:30
    Piątek: 7:30 - 14:00
Strona główna/Aktualności/Pożegnanie uczniów klas maturalnych

Pożegnanie uczniów klas maturalnych

29 Kwietnia 2022

W dniu dzisiejszym, po dwurocznej przerwie wynikającej z trwającej pandemii dyrektorzy naszych szkół powrócili do tradycyjnej formy pożegnania tegorocznych absolwentów organizując dla nich specjalne uroczystości na szkolnych aulach. Uczniom klas maturalnych towarzyszyło grono pedagogiczne, a także m in. przedstawiciele władz powiatowych.

W tym roku mury naszych powiatowych szkół opuściło łącznie 291 absolwentów liceum i technikum, w tym: 115 uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu, 124 uczniów Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu i 52 uczniów Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach.

Pożegnania uczniów kończących szkołę zawsze były okazją do wyróżnienia naszych najlepszych absolwentów. Pamiątkowe listy gratulacyjne wręczone przez władze powiatowe za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymali: Karolina Kozubik, Emilia Antolec, Bartosz Kulik, Oskar Marciniak z Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu, Klaudia Kamińska, Natalia Kubarek, Maksymilian Piłka z Powiatowego Zespołu Szkół w Bieruniu, a także Dawid Grzybek, Maciej Fajlhauer i Mateusz Rozmus z Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach.

Wszystkim wyróżnionym Absolwentom gratulujemy wspaniałych wyników w nauce!

Wszystkim Uczniom kończącym edukację w naszych szkołach gratulujemy ich ukończenia. Dziękujemy Wam za zaufanie, którym obdarzyliście nas wybierając nasze szkoły na czas dalszego procesu kształcenia, dziękujemy Wam za ten wspólnie spędzony czas i wszystkie Wasze sukcesy. Niech przekazana wiedza zaprocentuje podczas egzaminów maturalnych. Realizujcie swoje życiowe plany i spełniajcie swoje marzenia!

Życzymy Wam przysłowiowego „połamania piór” i samych świetnych wyników!

Trzymamy za Was kciuki!

Listy gratulacyjne dla najlepszych uczniów LO w Bieruniu Listy gratulacyjne dla najlepszych uczniów PZS w Bieruniu

Listy gratulacyjne dla najlepszych uczniów PZS w Lędzinach

do góry