• ul. św. Kingi 1
    43-155 Bieruń
    +48 32 226 91 00
  • Godziny pracy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00
    Wtorek - Czwartek: 7:30 - 15:30
    Piątek: 7:30 - 14:00
Strona główna/Aktualności/Nakrętka do nakrętki - grosz do grosza!

Nakrętka do nakrętki - grosz do grosza!

29 Stycznia 2021

Z inicjatywy Stowarzyszenia Porąbek w Bieruniu stanęły czerwone kosze w kształcie serc, przeznaczone na plastikowe nakrętki, które zamienione na złotówki pomogą niepełnosprawnym. Inicjatywę wsparł powiat bieruńsko-lędziński. Zarząd Powiatu wyasygnował środki na zakup dwóch „serc”. Przedsięwzięcie, wspierane również przez Stowarzyszenie Rozwoju Zawodowego Śląska i Małopolski, wpisuje się w szereg działań powiatu na rzecz osób wymagających opieki i wsparcia, niepełnosprawnych i seniorów.

Pojemniki stanęły przy ulicach Warszawskiej i Węglowej, a ich obsługę zapewni bieruński Porąbek.

Pozyskane tą drogą środki wesprą Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Radość Życia. Zachęcamy do udziału w tej charytatywnej akcji, ufając, że kosze szybko wypełnią się kolorowymi nakrętkami.

Pojemnki w kształcie serca, ul. Warszawskaul. Warszawska, Starosta Bieruńsko-Lędziński wraz z inicjatorami akcji przy koszu na nakrętki w kształcie serca         Montaż kosza na nakrętki w kształcie serca przy ul. WęglowejMontaż kosza na nakrętki w kształcie serca przy ul. WęglowejStarosta Bieruńsko-Lędziński wraz z organizatorami akcji przy koszu na nakrętki znajdującym się na ul. Węglowej

do góry