• ul. św. Kingi 1
    43-155 Bieruń
    +48 32 226 91 00
  • Godziny pracy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00
    Wtorek - Czwartek: 7:30 - 15:30
    Piątek: 7:30 - 14:00
Strona główna/Aktualności/Umowa na wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. (..)

Umowa na wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Wolskiej w Bojszowach-Jedlinie podpisana!

26 Marca 2024

W dniu dzisiejszym 26 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bieruniu została podpisana umowa z firmą projektową na realizację zadania: Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby rozbudowy drogi powiatowej 4137S ul. Wolskiej w Bojszowach-Jedlinie.

Umowa obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na potrzeby przebudowy drogi powiatowej ul. Wolskiej w Jedlinie i jest kontynuacją przebudowywanego odcinka tej drogi w ramach inwestycji budowy obwodnicy S-1 do Oświęcimia realizowanej przez GDDKiA Oddział Kraków. Projekt obejmuje przebudowę dwóch odcinków tej drogi od ronda z obwodnicą w kierunku granicy z Gminą Miedźna oraz od ronda w kierunku kościoła w Jedlinie. Zakres to przebudowa korony drogi, obniżenie jej do wysokości zjazdów do posesji, budowa ścieżki pieszo-rowerowej od strony rzeki Wisły, oraz przebudowa wszystkich zjazdów do posesji. Zakres projektowy to również wyprostowanie niektórych odcinków drogi. Droga po przebudowie będzie miała szerokość 6,0 mb oraz ścieżkę pieszo-rowerową od strony wschodniej.

Wykonawcą opracowania dokumentacji projektowej jest Biuro Inżynierskie MK Spółka Jawna, M. Krawczyk, K. Strzeżyk.

W podpisaniu umowy uczestniczyli: starosta Bernard Bednorz, dyrektor PZD Arkadiusz Grygierek oraz przedstawiciele wykonawcy.

Podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Wolskiej

do góry