• ul. św. Kingi 1
    43-155 Bieruń
    +48 32 226 91 00
  • Godziny pracy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00
    Wtorek - Czwartek: 7:30 - 15:30
    Piątek: 7:30 - 14:00
Strona główna/Aktualności/Rafał Czardybon finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady (..)

Rafał Czardybon finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej

1 Czerwca 2021

28 maja 2021r. na wydziale ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbył się wielki finał Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej. Uczeń PZS w Lędzinach Rafał Czardybon do finału został zakwalifikowany z 3 miejsca w Polsce pokonując w dwóch etapach ponad 9 000 uczestników z całego kraju. Jesteśmy niezmiernie dumni, iż pomimo zajęć zdalnych odkryty został kolejny talent logistyczny w naszej szkole.

Rafał to uczeń o niestandardowym toku myślenia, zawsze dociekał dlaczego, po co i czy to tak musi być, a może mogłoby być inaczej, bo np... - mówi wychowawca a zarazem opiekun Rafała przy przygotowywaniu do olimpiady.  Nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość, ale życzę mu samych dobrych wyborów.

Kierunek technik logistyk w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach zawsze był na wysokim poziomie. Każdego roku grono naszych uczniów powiększają kolejni półfinaliści, finaliści, czy certyfikowani logistycy.  Zawód logistyk to najbardziej rozchwytywany zawód, ponieważ w każdej firmie, czy to małej , czy też dużej, czy wręcz międzynarodowej dział logistyki jest zawsze fundamentem i głównym filarem rozwojowym przedsiębiorstwa.

Finalista olimpiady Finalista olimpiady

do góry