• ul. św. Kingi 1
    43-155 Bieruń
    +48 32 226 91 00
  • Godziny pracy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00
    Wtorek - Czwartek: 7:30 - 15:30
    Piątek: 7:30 - 14:00
Strona główna/Aktualności/Pożegnanie Absolwentów powiatowych szkół

Pożegnanie Absolwentów powiatowych szkół

30 Kwietnia 2021

W dniu dzisiejszym naukę w szkołach ponadpodstawowych ukończyli uczniowie tegorocznych klas maturalnych. Corocznie władze powiatowe żegnały ich wraz z gronem nauczycielskim szkół podczas specjalnych uroczystości szkolnych. Niestety, po raz kolejny zorganizowanie tradycyjnych uroczystości stało się niemożliwe ze względu na trwającą pandemię.

Pożegnania uczniów kończących szkołę zawsze były związane z wyróżnieniem naszych najlepszych absolwentów. W tym roku w gronie wyróżnionych za wybitne osiągnięcia w nauce jest łącznie dziesięciu uczniów: Katarzyna Sosna, Natalia Mondry i Paulina Wojtala z Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu, Wioletta Noras, Roksana Kaczmarska, Klaudia Chrobok i Kinga Wilk z Powiatowego Zespołu Szkół w Bieruniu, a także Aneta Figiel, Rafał Czardybon i Krzysztof Mendrela z Powiatowego Zespołu Szkół w Lędzinach. Na tę okoliczność przygotowano listy gratulacyjne od władz powiatowych.

Mury powiatowych szkół opuściło łącznie 266 absolwentów liceum i technikum, w tym: 112 uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu, 108 uczniów Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu i 46 uczniów Technikum w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach.

Zarząd Powiatu, a także Radni Powiatu serdecznie gratulują ukończenia szkół wszystkim naszym absolwentom, szczególnie doceniając przy tym wysokie wyniki w nauce osiągnięte przez wyróżnionych uczniów.

Wszystkim tegorocznym Absolwentom życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych i indeksów na wybranej przez siebie uczelni, a także samych dobrych wyborów w zakresie dalszej edukacji. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata wierząc, że zdobytą wiedzę i doświadczenie wyniesione z murów naszych szkół będziecie z powodzeniem rozwijać w kolejnych latach edukacji.

Listy gratulacyjne dla najlepszych uczniów powiatowych szkół ponadpodstawowych

Listy gratulacyjne dla najlepszych uczniów powiatowych szkół ponadpodstawowych

Listy gratulacyjne dla najlepszych uczniów powiatowych szkół ponadpodstawowych

do góry