• ul. św. Kingi 1
    43-155 Bieruń
    +48 32 226 91 00
  • Godziny pracy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00
    Wtorek - Czwartek: 7:30 - 15:30
    Piątek: 7:30 - 14:00
Strona główna/Aktualności/ XXV edycja konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna (..)

XXV edycja konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego

19 Kwietnia 2024

Zarząd Województwa Śląskiego w współpracy z ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział w Katowicach oraz Towarzystwem Urbanistów Polskich Oddział Śląski organizuje XXV edycję konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest Śląski związek Gmin i Powiatów, który od wielu lat wspiera ideę konkursu.

Konkurs kierowany jest do gmin i powiatów, a także do inwestorów i projektantów, a jego celem jest promocja najlepszych realizacji architektonicznych oraz urbanistycznych kształtujących przestrzeń publiczną.

W tegorocznej edycji konkursu szczególnego znaczenia nabiera promocja rozwiązań, które realizują strategiczną wizję rozwoju województwa śląskiego – „ZIELONE ŚLĄSKIE”, tym samym wzmacniają odporność na zmiany klimatu, są energooszczędne, neutralne emisyjnie, zgodne z cyklami natury i przyjazne dla zdrowia i komfortu życia mieszkańców.

Zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie https://npp.slaskie.pl/

Na stronie internetowej konkursu znajdują się szczegółowe informacje o konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna w Województwie Śląskim 2024, w tym stanowiące jego regulamin Warunki Konkursu 2024 https://npp.slaskie.pl/content/warunki-konkursu

Pytania i uwagi w sprawie konkursu można kierować na adres:

Logo konkursu

do góry