Ekonomistka z PZS w Bieruniu laureatką ogólnopolskiego konkursu Narodowego Banku Polskiego!
Milena Beyger, uczennica I klasy technikum ekonomicznego Powiatowego Zespołu Szkół
w Bieruniu znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu na pracę pisemną organizowanego już po raz osiemnasty przez NBP.  Nagrody dla laureatów  zostały wręczone 13 grudnia podczas uroczystej gali finałowej w siedzibie Banku w Warszawie. Gratulujemy!

Milena Beyger: W tym roku szkolonym rozpoczęłam naukę w klasie ekonomicznej, lubię pisać więc uznałam, że wzięcie udziału w konkursie będzie świetnym sposobem na pogłębienie wiedzy. Wprowadziłam też w swojej pracy element badania ankietowego, aby przekonać się jakie wyobrażenia i jakie opinie mają ludzie o wartości pieniądza. I tak jak napisałam w swojej pracy, teraz wyciągając banknot z kieszeni nie będę miała przed oczyma tylko kawałka papieru.

Praca młodej ekonomistki, jako jedna z sześciu w Polsce i spośród ponad 150 nadesłanych,  została doceniona przez kapitułę konkursu pod przewodnictwem dr hab. prof. SGH  Marty Kightley. Opiekunem merytorycznym Mileny była pani Magdalena Świerczyna, nauczycielka przedmiotów ekonomicznych w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu.

www1.jpg  www2.jpg       

Materiał i zdjęcia: PZS Bieruń