Bezpłatne szkolenie dla NGO
18 Maja 2026W imieniu Marszałka Województwa Śląskiego zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu skierowanym do NGO pn. "Od misji do emocji - storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy."
Szkolenie odbędzie się 3 czerwca 2026 r. w Sali Błękitnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach (ul. Ligonia 46, Katowice) w godzinach 10.00 - 14.00
Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail: ngo@slaskie.pl z dopiskiem w tytule wiadomości "Od misji do emocji - storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy - 03.06.2026 r."
W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz jaką organizację reprezentują osoby zgłoszone.
Szczegóły dostępne są również na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
